Flash not detected
Foto - Promo
Lotnicza Majówka Iława 2017


Impreza organizowana pierwszy raz, w przepięknym miejscu nad brzegiem jeziora Jeziorak z widokiem na wyspę Wielka Żuława. No i pogoda, jakby specjalnie poprawiła się na ten dzień - była wręcz idealna. Jeszcze parę dni wcześniej w wielu miejscach Polski przecież padał śnieg.
Nie była to wielka impreza i tylko jednodniowa ale organizacyjnie poprowadzona wzorowo, tak naprawdę bez chwili przerwy, przelot za przelotem. W ciągu tych pięciu godzin imprezy nad Iławą zaprezentowały się maszyny zabytkowe, grupy akrobacyjne, śmigłowce oraz samoloty wojskowe. Ogólnie rzecz biorąc - od Pipera Cuba, po redbulowskiego Edge 540 T do Miga-29.
Jak na pierwszy raz program był wyjątkowo ciekawy.
Było to fantastyczne rozpoczęcie sezonu lotniczego, w fantastycznym miejscu, przy fanatycznej pogodzie i z fantastycznymi maszynami na niebie. Miejsce idealne dla widzów i fotografów bo ze słońcem cały czas z tyły. Marzeniem byłby cały taki sezon. Mamy wielką nadzieje, że organizatorzy nie poprzestaną na tej edycji i za rok Iławę odwiedzimy ponownie.
Zapraszamy na skrót wideo.
Ostatnio dodane filmy
YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL
Goście on-line: 1