Flash not detected
Foto - Promo
Wojciech Krzywiński - wybrane linki
Wojciech Krzywiński zdobywa pierwsze punku w Pucharze Polski 2013


W Lisich Kątach na lotnisku Aeroklubu Nadwiślańskiego w dniach 26-28 kwietnia 2013 roku spotkała się i trenowała Kadra Narodowa modelarzy kosmicznych. Razem juniorów i seniorów było około 30. Zgrupowanie te to trening kadry przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się pod koniec sierpnia w Bułgarii.

Również w tym roku nie zabrakło w Kadrze Narodowej zawodników z Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej. Nasz Aeroklub reprezentowali Wojciech Krzywiński i Piotr Sułkowski, którzy startują w klasie makiet rakiet S7 oraz rakiet wysokościowych.
W ostatni dzień zgrupowania – niedzielę, odbyły się właśnie zawody makiet rakiet S7 wliczane do Pucharu Polski. Wojciech Krzywiński wystartował w nich modelem rakiety Ariane 40 zdobywając 104 punkty pucharowe co pozwoliło mu zająć 2 miejsce. Drugim bardzo ciekawym wydarzeniem dla Wojciech Krzywińskiego było osiągnięcie dzień wcześniej w lotach treningowych rakietą typu NIKE ASP, życiowego rekordu wysokości - 416 m. Oby tak dobra forma utrzymała się przez cały sezon.

Najbliższe zawody w których wystartują nasi zawodnicy to już 1- 2 czerwca – Puchar Polski w Krakowie i 21-23 czerwca -Mistrzostwa Polski w Grudziądzu.


Ostatnio dodane filmy
YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL
Goście on-line: 4