Flash not detected
Foto - Promo
Aerofestival 2016


Organizatorzy od samego początku zapewniali, że ta edycja będzie wyjątkowa i ... dotrzymali słowa! Po zeszłorocznej, nie do końca dopracowanej edycji, doczekaliśmy się wspaniałych międzynarodowych pokazów. Poznański Aerofestival bez wątpienia zostanie w pamięci jako wyjątkowe trzy dni pełne pasji, wspaniałych samolotów, zachwytów, adrenaliny i nie rzadko gęsiej skórki.
Były ekstremalne akrobacje indywidualne, grupowe, a nawet chodzenie po skrzydłach w wykonaniu dwóch pięknych pań z grupy SkyCat. Były też wyścigi, gdzie pil. Wojciech Krupa w samolocie Extra 330, za każdym razem udowadniał naczelnemu Top Gear - Szymonowi Sołtysikowi, że ściganie się z nim samochodem nie ma najmniejszego sensu :)
Niekwestionowanymi gwiazdami były oczywiście trzy F-16 na czele z naszym Jastrzębiem pilotowanym przez Kpt. Roberta Gałązkę.
Na brawa zasługują wszystkie ekipy, które mogliśmy podziwiać na poznańskim niebie. To dzięki Wam, te trzy dni były dla nas wyjątkowe i niezapomniane.

My już mówimy - do zobaczenia za rok! A teraz zapraszamy na skrót wideo.piątkowe treningi
Ostatnio dodane filmy
YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL YouTube by AVIATV.PL
Goście on-line: 4